Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie


wyniki

FESTYN

02.08.2018

04 sierpnia 2018r. (sobota) na Osiedlu Ziętek w Krupskim Młynie odbyły się FESTYN OSIEDLOWY. W programie nie zabrakło atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych: gry, zabawy i konkursy z nagrodami, występ magika, dmuchany "zamek", wata cukrowa, a na koniec zabawa taneczna. Festyn zorganizowała Rada Osiedlowa przy współudziale Gminy Krupski Młyn oraz GOKSiR-u.


czytaj dalej...

MARATON SZYCIOWY

13.07.2018

W dniach 16-19 lipca (wtorek - czwartek) w Klubie w Ziętku odbył się maraton szycia na maszynie pn. "Szyjesz co chcesz" dla wszystkich uczestników warsztatów szyciowych oraz tych osób, które nie są jeszcze zdecydowane, a chciałyby zobaczyć jak wyglądają warsztaty od środka.


czytaj dalej...

KINO

06.07.2018

Dnia 20.07.2018r. (piątek) odbył sie wyjazd do Multikina w Zabrzu na film: „INIEMAMOCNI 2” w wersji 2D. 


czytaj dalej...

OGŁOSZENIE

08.06.2018

GOKSiR w Krupskim Młynie poszukuje RATOWNIKA na basen kąpielowy w Krupskim Młynie.

Wymagania:

 • uprawnienia ratownika WOPR (ważna legitymacja),
 • ważne zaświadczenie o ukończeniu kursu KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY,
 • ważna legitymacja członka WOPR z poświadczeniem lekarskim o zdolności do pracy w charakterze ratownika na dany rok kalendarzowy,
 • posiadanie wiedzy i umiejętności z zakresu ratownictwa i technik pływackich oraz inne kwalifikacje przydatne w ratownictwie wodnym.

Dla osób zainteresowanych - numery kontaktowe: tel.stacjonarny: 32 284 84 50 tel.komórkowy: 781 202 230 Prosimy wszystkich o pomoc w rozpowszechnieniu niniejszej informacji, za co z góry serdecznie dziękujemy.


czytaj dalej...

DZIEŃ DZIECKA

28.05.2018

03 czerwca 2018r. (niedziela) jak co roku nad stawem w Odmuchowie czekało na dzieci wiele atrakcji w ramach imprezy pn. "GMINNY DZIEŃ DZIECKA". W programie organizatorzy przewidzieli m.in.:

 • zawody wędkarskie dla dzieci do lat 14 (udział dzieci pod opieką osoby dorosłej)
 • malowanie twarzy i włosów, tatuaże,
 • gry i zabawy,
 • przejażdżki quadem,
 • pływanie kajakami,
 • pokazy ratownictwa medycznego,
 • grillowanie, wata cukrowa i wiele innych niespodzianek :)

Relacja zdjęciowa - po kliknięciu "czytaj dalej"


czytaj dalej...

POLSKA BIEGA

21.05.2018

27 maja na terenie Krupskiego Młyna odbyła się VII edycja akcji Polska Biega w Krupskim Młynie. 

Wyniki zawodów oraz relacja zdjęciowa -  po kliknięciu "czytaj dalej"


czytaj dalej...

WIOSENNA AKADEMIA TWÓRCZOŚCI

11.05.2018

23 maja (środa) w świetlicy GOKSiR-u w Krupskim Młynie przy ul. Zawadzkiego 3 odbyły się warsztaty plastyczne, podczas których dzieci wykonały  CZEKOLADOWNIK DLA MAMY.


czytaj dalej...

DNI KRUPSKIEGO MŁYNA

09.05.2018

Tegoroczne „Dni Krupskiego Młyna” rozpoczęły się już 03 maja Otwartym Turniejem Skata Sportowego o Puchar Wójta Gminy Krupski Młyn, który rozegrano w Domu Kultury w Potępie. Z kolei 06 maja na stawie w Odmuchowie odbyły się Zawody Wędkarskie Spławikowe o Puchar Wójta Gminy Krupski Młyn dla członków PZW. 11 maja również w Domu Kultury w Potępie lokalni amatorzy gry w skata rywalizowali w Zamkniętym Turnieju Sekcji Skata Sportowego o Puchar Dyrektora GOKSiR Krupski Młyn, zaś na boisku KS NITRON odbył się mecz piłki nożnej Oldboy Krupski Młyn – Oldboy Sparta Lubliniec, który zakończył się wynikiem 0:2 dla gości z Lublińca. Po zmaganiach sportowych na Amfiteatrze rozpoczęła się dyskoteka dla młodzieży, którą poprowadził „DJ Kokot” czyli Adam Kokot. Jednak główne obchody gminnego święta przypadły na12 maja. Rozpoczęto od meczów grupowych w Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Krupski Młyn na kortach tenisowych oraz Rodzinnego wędkowania na stawie w Odmuchowie. Wczesnym popołudniem na Amfiteatrze zainaugurowano, wypuszczeniem gołębi pocztowych przez członków Gminnego Koła Hodowców Gołębi Pocztowych, część artystyczną, która obejmowała: występ Orkiestry Dętej z Krupskiego Młyna, występy dzieci z Przedszkola w Krupskim Młynie oraz oddziału w Ziętku, dzieci ze Szkoły Podstawowej w Krupskim Młynie, dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Potępie, Grupy Tanecznej z Klubu w Ziętku, Wesołej Biesiady z programem Biesiady Śląskiej z gościnnym występem Beaty Chren z kabaretu „Moherowe Berety” oraz zespołu „MIVA Cover Band”. W międzyczasie Wójt Gminy Jan Murowski w krótkim wystąpieniu powitał przybyłych mieszkańców gminy oraz gości życząc udanej zabawy. Oprócz występów artystycznych przygotowano dodatkowe atrakcje takie jak: konkurs rysunkowy dla dzieci „Kredą po asfalcie” , warsztaty plastyczne i rękodzielnicze oraz gry i zabawy dla dzieci, przejażdżki kajakami po stawie „Oczko” w Krupskim Młynie, wspinaczka na ściance wspinaczkowej, kiermasz rękodzieła, wystawa fotografii autorstwa panów Damiana i Krzysztofa Pilarskich – przygotowane i prowadzone przez instruktorów GOKSiR-u. Ponadto na uczestników imprezy czekały: Pokaz Ochotniczej Straży Pożarnej z Potępy, fotobudka, urządzenia rekreacyjne dla dzieci, popcorn, kolorowa wata cukrowa i wiele innych niespodzianek . Dzień zakończył się zabawą taneczną z zespołem „REVO”. W dniu następnym tj. 13 maja rozstrzygnął się ostatni punkt obchodów Dni Krupskiego Młyna, czyli Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Krupski Młyn, gdzie w finale, jak latach ubiegłych, zwyciężył ponownie Janusz Szaton. Kolejne miejsca zajęli Seweryn Krasiński - II miejsce, oraz Adam Pielka - miejsce III.

Pragniemy serdecznie podziękować współorganizatorom oraz tym wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i zorganizowanie wszystkich imprez, ofiarując swoją pomoc i swój czas.

Relacja zdjęciowa - po kliknięciu "czytaj dalej"


czytaj dalej...
krupskimlyn.eu