Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie


wyniki

VI POWIATOWY PRZEGLĄD MAŁYCH FORM TEATRALNYCH

27.04.2018

Serdecznie zapraszamy 11 maja (piątek) do Domu Kultury w Potępie na VI POWIATOWY PRZEGLĄD MAŁYCH FORM TEATRALNYCH organizowany przez Szkołę Podstawową w Krupskim Młynie. Tym razem zaprezentują się grupy teatralne m.in. z Tarnowskich Gór, Lublińca, Zabrza, Siemianowic Śl., Ożarowic i oczywiście z Krupskiego Młyna. Szczegółowy harmonogram imprezy pod adresem: http://www.gimkrupski.pl/


czytaj dalej...

ZAJĘCIA WSPINACZKOWE

17.04.2018

Od 20 kwietnia zapraszamy w każdy piątek na zajęcia wspinaczkowe na sztucznej ścianie w Krupskim Młynie (na terenie tzw. „Oczka”). Szczegóły w zakładce "ZAJĘCIA WSPINACZKOWE".


czytaj dalej...

KONKURS

13.04.2018

6 kwietnia 2018r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kochcicach miał miejsce Wielki Finał konkursów zorganizowanych przez Fundację Lokalna Grupa Działania "Spichlerz Górnego Śląska" tj. konkurs "Godomy po naszymu" i konkurs "Spichlerzowe Danie Roku". Oba konkursy mają na celu promocję walorów kulturowych Górnego Śląska poprzez popularyzację gwary śląskiej oraz propagowanie kuchni regionalnej. Miło nam poinformować, że laureatką konkursu "Spichlerzowe Danie Roku 2018 pt. Jak godomy tak warzymy” została mieszkanka naszej gminy - pani Halina Nowak z Krupskiego Młyna, która przygotowała następujące potrawy: "Hekele”, „Klapsznita z Bajlagom” oraz „Makówki”. Serdecznie gratulujemy! Całą imprezę brawurowo poprowadził, także mieszkaniec naszej gminy, niezawodny pan Franciszek Sufa.

Szczegółowa relacja z finału pod linkiem http://www.espichlerz.org.pl/index.php/2018/04/10/wielki-final-konkursow-slaskich-zorganizowanych-przez-fundacje/

Po kliknięciu "czytaj dalej" - relacja fotograficzna.


czytaj dalej...

AUTOBUS KULTURALNY

29.03.2018

07 kwietnia 2018r. (sobota) w ramach realizowanego przez GOKSiR w Krupskim Młynie programu pn. „Autobus Kulturalny”, odbył się wyjazd do Opery Śląskiej w Bytomiu na spektakl pt. "ZEMSTA NIETOPERZA" autorstwa Johanna Straussa syna. To jedna z najsłynniejszych wiedeńskich operetek, pełna tanecznej muzyki i humoru, z librettem w genialnym przekładzie Juliana Tuwima.


czytaj dalej...

WYSTAWA

22.03.2018

Od 12 marca 2018r. zapraszamy do Galerii „OK” mieszczącej się w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Krupskim Młynie (przy ul. Zawadzkiego 3), gdzie można obejrzeć wystawę fotografii autorstwa Panów Damiana Pilarskiego i Krzysztofa Pilarskiego pt. „PIĘKNO NASZEJ ZIELONEJ GMINY”. Zdjęcia przedstawiają zwierzęta zamieszkujące lasy, łąki, polany śródleśne oraz zbiorniki wodne naszej gminy, w często zaskakujących i unikatowych ujęciach. Dodatkowe informacje w zakładce "Galeria OK"


czytaj dalej...

TURNIEJ HALÓWKI

06.03.2018

04 marca 2018r. na Hali Sportowej w Krupskim Młynie odbył się V TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ. W rozgrywkach wzięło udział 10 drużyn, które metodą losowania podzielone zostały na dwie grupy. W wyniku zaciętej rywalizacji, przy fantastycznym dopingu kibiców, wyłoniono zwycięzców:

I miejsce: TSG Lubliniec

II miejsce: GRZYBIORZE Tworóg

III miejsce: FANTAZJA Toszek

IV miejsce: FC AL - KO Futbol Olesno

Najlepszym bramkarzem okazał się Mateusz Pyka (GRZYBIORZE Tworóg), zaś królem strzelców został Mateusz Grobara (TSG Lubliniec).


czytaj dalej...

SPOTKANIE

13.02.2018

26 lutego 2018r. w Klubie w Ziętku odbyło się spotkanie z policjantami z Wydziału Ruchu Drogowego dotyczące obowiązujących przepisów ruchu drogowego i zasad bezpiecznego poruszania się po drodze, skierowane do osób w rożnym wieku tj. dzieci, młodzież i dorosłych. Zaproszeni goście przedstawili jakie ostatnio zmiany pojawiły się w przepisach ruchu drogowego oraz wyjaśniali na bieżąco wszelkie wątpliwości dotyczące omawianego tematu. Z kolei instruktor ratownictwa drogowego wraz grupą Młodych Ratowników Zielonej Gminy Krupski Młyn omówił zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz zaprezentował zasady postępowania w czasie wypadku drogowego. Spotkanie zostało zorganizowane przy współpracy Automobilklubu Śląskiego, Polskiego Związku Motorowego, Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach oraz GOKSiR-u w Krupskim Młynie. 


czytaj dalej...

PODZIĘKOWANIE

31.01.2018

Pragniemy serdecznie podziękować Radzie Gminy Krupski Młyn za zakup dla Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Krupskim Młynie trzech kompletów gry FIFA 17 na PlayStation 3. Dzięki ich hojności dzieci i młodzież będą mogły w ciekawy sposób spędzić czas w naszych placówkach. Gry będą dostępne w: świetlicy GOKSiR-u w Krupskim Młynie przy ul. Zawadzkiego 3, w Klubie w Ziętku oraz w Domu Kultury w Potępie ...


czytaj dalej...
krupskimlyn.eu